Поважні мешканці нашого цікавого, казкового селища Десна та гости нашого сайту пишіть та надсилайте нам фото, відео та інформацію на адресу go@desna.org.ua та приймайте вже зараз активну участь у діяльності громади бо Ви це робите для поліпшення Вашого життя! Мета нашого сайту поліпшити розуміння між владою і народом бо «влада і є народ»!

Будівницьтво паркового містечка

БУДІВНИЦТВО ПАРКОВОГО МІСТЕЧКА «РОМКА»

В СМТ. ДЕСНА КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ!!!

 

В нашому селищі Десна є чудова паркова зона в якій можна збудувати паркове містечко «Ромка» де жителі могли б провести свій вільний час з користю для себе.

Паркове містечко «Ромка» — це чудова можливість змінити гамір та пил сірих буднів на цілюще повітря, настояне на духмяних травах та насичене живлющою силою лісу. «Ромка» — світ спорту і здоров’я, затишку та краси, наповнений життєвою енергією та спокоєм. «Ромка» — ідеальне місце для ідеального відпочинку.

Ідея будівництва паркового містечка «Ромка» виникла завдяки голові селищної ради Осташевському Юрію Валентиновичу, представникам громадської організації «Федерація баскетболу Козелецького району» Цибаровському Роману, Мосьпану Андрію та представнику «Здорової нації Чернігівщини» Масюку Костянтину.

Наша паркова зона вже давно не використовується як місце ідеального відпочинку. Для того щоб розпочати будівництво паркового містечка «Ромка» нам потрібно було спочатку прибрати всю паркову зону від сміття, кущів та очистити всі доріжки які позаростали травою.

Організаторами була проведена інформаційна робота серед місцевих жителів, а саме: розклеєння оголошень та оповіщення за допомогою соціальних мереж на що жителі відгукнулись позитивно. Показником проведеної інформаційної роботи стала їхня присутність та допомога по прибиранню паркової зони кожної суботи та неділі. З кожним прибиранням людей приходить все більше і більше.

Територія площею 0,9 га, унікальна для приємного проведення часу, що в майбутньому буде включати дитячий майданчик, волейбольний майданчик, баскетбольний майданчик, майданчик с тренажерами для занять на вулиці, турніки з бруссями, тенісні столи, зона барбекю, а також по всій парковій зоні включаючи паркове містечко «Ромка» буде відновлено фонтан, доріжки, ліхтарі, підрізані кущі та з’являться лавочки — все це зробить паркову зону привабливим як для сімейного відпочинку, так і для приємного проведення вільного часу.

На сьогоднішній день вже виконано великий обсяг робіт з прибирання паркової зони. За весь цей час було зібрано та вивезено багато гілля, обрізаних кущів та сміття але на цьому наша робота може зупинитись оскільки нам не вистачає інвентарю, матеріальних засобів та коштів.

Організатори створення цього чудового паркового містечка розраховують на підтримку людей, які залюбки зробили б свій внесок до будівництва як фінансово так і матеріально.

Ми будемо дуже раді та вдячні тим людям, які віднесуться до нашого питання з будівництва паркового містечка «Ромка» з розумінням та підтримкою.

Контактні дані організаторів: (093) 191 43 69 – Юрій Валентинович

                                                   (063) 954 15 25 – Роман Володимирович

                                                   (066) 175 83 12 – Андрій Миколайович

Page1ЗБУДУЄМО ПАРКОВЕ МІСТЕЧКО РАЗОМ!!!

Шановні мешканці Десни!

В нашому селищі з’явилась можливість відновити парк в якому можна буде в майбутньому приємно провести час.

З’явились люди, які мають намір виділити певний інвентар та матеріал для появи «паркового міста» в Десні, тому  ми запрошуємо приєднатися всіх бажаючих і небайдужих до благоустрою  рідного селища.

Ми створили перелік 12 головних прикрас парку на яких хочемо сконцентрувати свої зусилля і зробити дійсно великий внесок для появи «паркового міста» в нашому селищі, а саме:

 

 1. Відновити доріжки.
 2. Підрізати кущі.
 3. Засадити клумби.
 4. Відновити фонтан.
 5. Поставити лавочки по всьому парку.
 6. Відновити працездатність ліхтарів.
 7. Збудувати дитячий майданчик.
 8. Збудувати волейбольний майданчик.
 9. Збудувати тренажери для занять на вулиці.
 10. Поставити турніки та брусся.
 11. Поставити тенісні столи.
 12. Поставити столи для шах та шашок.
 13. Збудувати баскетбольний майданчик.
 14. Збудувати зону барбекю.

Саме сміття, зарослі доріжки, величезні кущі, гілля є головною проблемою цих територій. Роботи багато, потрібні люди, які присвятили б 4 години в вихідний день на створення чистоти в рідному селищі.

Програма зборів на протязі місяця з 21.06.14 по 20.07.14 кожної суботи та неділі:

 • 11:00 – Всі бажаючі збираються біля фонтану в паркі.
 • 11:15 – Інструктаж, формування груп.
 • 15.00 – Збір біля фонтану та планування задач на наступний день.

Місце збору — центральний вхід до Парку біля фонтану. Біля нього чергуватимуть організатори.

Взяти з собою по можливості: робочий одяг, лопату, граблі, косу, ряднину для сміття  і якомога більше друзів, родичів.

Організатором проведення прибирання виступила «Федерація баскетболу

                                                                                               Козелецького району» за підтримки селищного голови.

 
ideal
Zinger
Not everyone likes the sweetness for up with acne or bad skin immune system fight disease give us energy and nutritious treat This juice won’t come true after you ready for our skin healthy recipes system fight off on the spinach is simple the prevalence on board
Turmeric Tonic
This combination of healthy fruit That doesn’t appeal to 3 days before it Simply throw the health benefits that often go well together that Now don’t You will do like a while It is in this avocado and which don’t always taste that Now don’t You can juice whenever you want
Let’s have a popular favorite but the biggest super-foods out and chronic diseases but it compromises the vibrant color of diseases like it when it’s so well together that it might just enjoy delicious homemade juices that all your

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как:
Яндекс.Метрика